Til hovedinnhold

Trenger du en elektriker?

Nor-El bistår privat- og bedriftskunder med store og små prosjekter både i Bodø og Tromsø. Vi har som mål å levere høy kvalitet, god service og rask respons til våre kunder.

post@nor-el.no
Tlf: 77 66 20 80
Karlsøyvegen 16
9015 Tromsø

Administrasjonen

Daglig leder

Marius Amundsen

Tlf: 95038889marius@nor-el.no

Prosjektleder / Installatør

Ole-Kristian T Solberg

Tlf: 92459178ole.kristian@nor-el.no

Serviceleder

Daniel Jakobsen

Tlf: 91591760daniel@nor-el.no

Administrativ Koordinator

Linda Merethe Tidemann

Tlf: 99547910linda@nor-el.no

Elektrikere i Bodø

Elektriker

Maiken Nygård Hansen

Tlf: 47662694maiken@nor-el.no

Elektriker

Jan-Robert Ditlevsen

Tlf: 48895660jan.robert@nor-el.no

Elektrikere og Lærlinger i Tromsø

Automasjonstekniker

Per Kristian Marienborg

Tlf: 45032710pkm@nor-el.no

Telekommunikasjonsmontør

Bjørn Albrigtsen

Tlf: 91646860ba@nor-el.no

Telekommunikasjonsmontør

Jørn Steinar Lockertsen

Tlf: 95144948jorn@nor-el.no

Elektriker

Torkild Stiberg Birkelund

Tlf: 48242268torkild@nor-el.no

Elektriker

Hans Nilsen

Tlf: 41342915hans@nor-el.no

Elektriker

Egil Pettersen

Tlf: 97909990egil@nor-el.no

Elektriker

Rune Andreassen

Tlf: 40540220rune@nor-el.no

Telekommunikasjonsmontør

Håvard Fagerli

Tlf: 93094377havard@nor-el.no

Elektriker

Fredrik Dahl

Tlf: 98431232fredrik@nor-el.no

Basmontør

Alexander Fredriksen

Tlf: 91899832Alexander@nor-el.no

Telekommunikasjonsmontør / Elektriker

Erik-Johan Henriksen

Tlf: 92654019erik.johan@nor-el.no

Elektriker

Joakim Halonen

Tlf: 91812268joakim@nor-el.no

Telekommunikasjonsmontør

Thomas Åsheim

Tlf: 92624326thomas@nor-el.no

Elektriker

Peder K. Jacobsen

Tlf: 94841502peder@nor-el.no

Basmontør

John Håkon Magnus Kvammen

Tlf: 46409448kvammen@nor-el.no

Telekommunikasjonsmontør Hjelpearbeider elektriker

Alf Einar Walsø

Tlf: 46806690alf@nor-el.no

Elektriker

Tobias Rognmo

Tlf: 95016223tobias@nor-el.no

Elektriker

Mathias Boye Norrie

Tlf: 48062802mbn@nor-el.no

Elektriker

Anders Haukebøe Lyder

Tlf: 90588327anders@nor-el.no

Elektriker

August Sørensen

Tlf: 45511495august@nor-el.no

Elektriker

Ruben Danielsen

Tlf: 99453664ruben@nor-el.no

Lærlinger

Lærling

Teodor Valle

Tlf: 90206336

Lærling

Emil Hilmarsen

Tlf: 99676309

Lærling

Jacob Gutteberg

Tlf: 98041811

Hjelpearbeider / Lærling

Oscar Raappana

Tlf: 48023533

Lærling

Tobias Sørensen

Tlf: 95411991

Lærling

Rasmus Mikkelsen

Tlf: 97107703