Nor-El AS
Karlsøyvegen 16
9015 Tromsø
Man-Fre: 08:00 - 16:00
77 66 20 80

 

 

 

Agnar Johansen

Daglig leder

agnar@nor-el.no
  902 08 194

Daglig ledelse, økonomi, tilbud/anbud, boliger og belysning

Arvid Madsen

Teknisk leder

arvid@nor-el.no
  913 37 737

Kunderådgiver, tilbud, prosjektledelse og prosjektering, HMS

Marius Amundsen

Prosjektleder

marius@nor-el.no
  950 38 889

KNX, Termografering, prosjektledelse, tilbud

Raymond Walsnes

Servicemontør

raymond@nor-el.no
  917 06 060

Tillitsvalgt, Smart House

Vidar Steen Aanes

Servicemontør

vidar@nor-el.no
  464 31 963

Verneombud, Innbrudd, Brannvarsling

Ole Jørgen Kjellman

Servicemontør

ole.jorgen@nor-el.no
  415 50 989

Øyvind Lingrasmo

Servicemontør

oyvind@nor-el.no
  901 81 097

Morten Helnes

Servicemontør

mortenhelnes@hotmail.com
  479 08 763

Odjo Dweh

Elektriker gr.L

odjo@nor-el.no
  957 35 344

Christian Hoff

Elektriker Gr. L

christian@nor-el.no
  412 82 716

Andrè Kjetil Elvebakk

Elektriker

andre93.elvebakk@hotmail.com
  960 15 389

Jonas Vold Knutsen

Elektriker

jonas_vold95@hotmail.com
  986 72 566

Hans Nilsen

Elektriker

hans@nor-el.no
  413 42 915

Alt

Markus Salo Mikalsen

Lærling

markus@nor-el.no
  941 88 151

Marius Thomassen

Lærling

marius.thom@hotmail.com
  917 24 831

Ståle Marvik Johansen

Elektriker

stale@nor-el.no
  957 21 835

Nikita Aronsen

Lærling

nikita_aronsen@hotmail.com
  455 02 190

Ola Grundvåg

Lærling

olagh98@gmail.com
  455 02 190